List od zakladatele J4K

Nemůžu uvěřit,že J4K bylo založeno před 18 lety,jak ten čas letí!

 


(Já úplně vpravo na úspěšném srazu na základně J4K v roce 2011)

Byl jsem velmi rád,že jsem se stal profesionálním brankářem a měl jsem štěstí,že jsem se mohl učit od největších jmen,která stáli v brance. Jmenoval bych jen několik: Peter Shilton,Peter Bonetti,Neville Southall a legenda Gordon Banks.

Teď je mým životním posláním pomoci co největšímu počtu mladých brankářů,aby dosáhli svého snu,stát se profesionálním brankařem.

Během let,co J4K existuje,jsem přímo či nepřímo pomohl více než 500 brankářům dostat se do profesionálních fotbalových klubů a jsem taky moc hrdý na to,že jenom jeden systém brankářských tréninků působí v 30 zemích světa na 4 kontinentech.

Mým snem je dostat do profesionálních klubů 1000 brankářů s pomocí mého specializovaného a etického týmu trenérů.

J4K je nyní TOP brankářskou školou a přesto,že nás kopíruje spousta jiných brankářských škol,nikdo nás nikdy nenapodobí,protože jsme se zaměřili na naše studenty a ne na peníze.

Jsem opravdu nadšený z J4K, našich studentů nebo dosažených výsledků,že bych mohl pokračovat dál a dál. Takže místo toho vás prosím,aby jste věnovali pár okamžiků a podívali se na naše stránky a sami uvidíte,proč si studenti vybírají právě Just4Keepers…Naše výsledky mluví za vše.

Seznam mladých brankařů,kterým jsme pomohli dosáhnout svého snu je ohromující a doufáme,že nadále poroste.

Takže bude mít J4K úspěch?

Těším se na setkání v dalších letech a doufám,že společně dosáhneme skvělých výsledků.

Ray Newland