Brno

Mgr. Martin Jícha a syn Tomáš Jícha

Kontakt:

+420 731 575 400

just4keeperscz@gmail.com

Kdy a kde trénujeme:

 

Pondělí:

15:00 – 16:00 Brno Žebětín

15:30 – 16:30 Bohunice U14 – U17

Úterý:

16:00 – 17:00 Bohunice

O nás:

Historie fotbalové rodiny Jíchů začíná u otce Martina (51), který svoji kariéru startoval v Jihlavě, kde od svých 16ti let chytal za A-mužstvo i dorost. Po vojně přestoupil do Dynama České Budějovice, které hrálo 2. Ligu. Jeho další vývoj byl zastaven zraněním nohy a zbytek kariéry dochytal na poloprofesionální úrovni. K trénování se dostal také v Jihlavě, kde vedl dva své syny, Martina a Tomáše. Dále zastával roli trenéra žákovských ligových brankářů. Vystudoval vysokou školu Masarykovy Univerzity, Fakulta tělesné výchovy a sportu s pedagogikou, kde zpracoval diplomovou práci na téma: Sledování a hodnocení brankářů na MS 1994.

Synové šli ve stopách svého otce a prošli mládežnickou akademií Jihlavy.

Nejstarší Martin (27) pokračoval přes Vrchovinu, Vyšehrad až do Vlašimi, kde chytal 2. Ligu. Poté přišel jeho přestup do zahraničí. Působil ve 3. a 4. Španělské lize (U.B. Conquense, S.C. Requena) odkud zavítal do 1. Rumunské (FC Ceahlaul Piatra Neamt). Nyní chytá za divizní FSC Starou Říši. Zároveň také působí jako trenér brankářů v regionální fotbalové akademii Kraje Vysočina.

Mladší Tomáš (23) zamířil z dorostu do Velkého Meziříčí a dále do Hodonína. Od svých 18ti let se věnuje trenérství. Vlastní licenci UEFA B, trénoval dorost FK Humpolce, minipřípravku na Spartě Brno a zúčasnil se několika fotbalových kempů. Studuje vysokou školu Masarykova Univerzita, Fakulta sportovních studií a sportu s Pedagogickou fakultou.

Nejmladší Filip (21) je nyní aktivním brankářem třetiligového klubu 1.SK Prostějov. Studuje stejnou školu jako Tomáš.

Brankářské rukavice kupuj ZDE

 

Videa z  našich tréninků

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu
stažený soubor